קורסים

600 ₪

המקפצה לחיזוק הבריאות הנשית

בתכנית המקפצה אימון גופני ותודעתי לחיזוק הבריאות הנשית. במשך 5 ימים מתקיימת תכנית online בקבוצת וואטסאפ סגורה שבהם נחזק את הבריאות הנשית- בשילוב ידע בסיסי על בריאות האישה, והגברת מוטיבציה ליישום 5 עקרונות פשוטים לחיזוק הבריאות הנשית באופן יומיומי. מוזמנת להצטרף אלי ולהתחיל לדאוג לבריאות הנשית שלך!

הצטרפי לתכנית המקפצה

250 ₪

סדנת כתיבה ותרגול לחיזוק רצפת האגן לנשים אחרי לידה

הירשמי לסדנא

₪349

תכנית ליווי יומית לחיזוק רצפת האגן

רוצה להגביר תודעה לרצפת אגן שלך ביומיום? לחזק את שרירי רצפת האגן תוך כדי הלו"ז היומי שלך? הצטרפי אלי לקבוצת וואטסאפ שבה במשך 15 יום נחזק יד ביד, יחד איתי ועם עוד נשים את שרירי רצפת האגן.

הצטרפי לתכנית ליווי יומית לחיזוק רצפת האגן

49 ₪

שִבעה הרגלים לבריאות הגוף וחיזוק מערכת החיסון

שבעה הרגלים לבריאות הגוף וחיזוק מערכת החיסון: מהו מזון עם תזונתית גבוהה? שתיה: כמה ומה שותים? על מה עוד נדבר? על שינה איכותית, הליכה יומית, נשימה נכונה ותוספים ספציפיים לחיזוק מערכת החיסון

כניסה לקורס

349 ₪

סדנה להתנהלות נכונה עם רצפת אגן

אנו רגילות לפגוש את רצפת האגן בזמנים של חולשה, כאב, הריון ולידה. אך רצפת האגן, מלווה אותנו בכל יום במעגל החיים, המשתנֵה, אצל האישה ועל מנת למנוע חולשה עלינו להתנהל איתה נכון בכל זמן. בסדנא זו, להתנהלות נכונה עם רצפת האגן, נכיר את מבנה האגן, נזהה את שרירי רצפת האגן, נתרגל ונקבל כלים להתנהלות נכונה עם רצפת האגן ביומיום - גם מבלי להניח מזרון.

כניסה לקורס


מתלבטים? אני מבין אתכם.

תרגישו בנח לשאיר פרטים, נשוחח ונתלבט יחד
נראה איך אפשר לעזור.