חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורסים

קורס להכשרת מטפלים (מאפשרים)

קורס הדגל שלנו. הקורס להכשרת מטפלים בגישת מאפשרים כוללתאת הבריאות הטבעית התהליכית , כלים להתפתחות וצמיחה אישית ותנועה אינטגרטיבית להעצמת הבריאות. הקורס מהווה מרחב נגיש לחיים בריאים לפי גישת מאפשרים. המשתתפים בקורס מקבלים כלים יישומים לחיים בריאים הכוללים את כלל ההיבטים במערכות הגוף, התזונה, כוחות הנפש ותנועה .

בריאות טבעית תהליכית וארבע היסודות

קורס מעמיק בעקרונות הבריאות הטבעית בהקבלה לארבע היסודות לפי היהדות. אורח חיים בריא אינו מסתכם רק במה צריך לאכול ומתי. אורח חיים בריא כולל בתוכו את כוחות הנפש הייחודים של כל אדם. לימוד ארבע היסודות בהתאמה ליסודות הבריאות הטבעית מתווים דרך להבנה פנימית במושג אורח חיים בריא במכלול השלם של האדם.

העצמת הבריאות האישית

בקורס נגלה בתוכנו את האפשרויות הקיימות בנו לאיכות חיים מיטיבה. במהלך הקורס תוכלו להתניע תהליך לבריאות מיטיבה באורח החיים התזונתי, ליצור תנאים לבריאות ביומיום שלכם, במערכות היחסים שלכם עם עצמכם, בזוגיות ועם הסביבה וליישם את עקרונות הבריאות הטבעית התהליכית, על פי גישת מאפשרים בכל תחום בחייכם.

אימון ממוקד ואפקטיבי לחיזוק שרירי הליבה והאגן מעניין אותך?

רוצה לחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן שלך?  תרגישי בנוח לפנות אלי. אני בתחום המון שנים ורוצה לעזור לנשים להתמיד ולחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן באופן יומיומי. 

תמונה יעל פופ אפ