הרצאות

הרצאה פתוחה לשאלות ותשובות בתחום הבריאות

מעגלים פתוחים לשאלות ותשובות בתחום הבריאות טבעית יש לכם שאלה בתחום הבריאות הטבעית ולא ידעתם את מי לשאול וגם לא מצאתם חומר באינטרנט?הרצאה פתוחה זו ההזדמנות לשאול את השאלות, לקבל תשובות ולהעמיק בנושא בו אתם רוצים לדעת יותר .

תזונה לפי עקרונות הבריאות הטבעית

הרצאה למתחילים- שמעתם על הבריאות הטבעית? חבר סיפר לכם בהתלהבות על השיטה ואולי בת הדודה שלכם עברה תהליך של ריפוי וממליצה לכם בחום?אז איך מתחילים? האם השיטה מתאימה לכל אחד? מה זה אומר לחיות לפי עקרונות הבריאות הטבעית ומה אוכלים?אז לפני שאתם קופצים למים , זו ההרצאה שתעשה לכם סדר .

הרצאה לנערות – דימוי עצמי ובריאות

פעמים רבות, במהלך ימי הבגרות נערות נוטות לבנות את הדימוי העצמי שלהן על פי פרמטרים חיצוניים ושיפוטיות של רושם חיצוני ופחות על פי האישיות העצמית שלהן ועל פי המאמץ המושקע בהתפתחות. בהרצאה נלמד דרך המושגים הללו את האפשרות להיות מי שאנחנו באמת.

מי יטפל במטפל?

הרצאה תומכת למטפלים – ישנה אמירה על כך שאדם הלומד פסיכולוגיה בחר מקצוע זה כי הוא זקוק בעצמו לפסיכולוג ויכול להיות שיש בכך מקצת האמת. בהרצאה זו נבחן את אותן יסודות לטיפול, נקבל כלים ליישום יסודות הטיפול בקליניקה ודרך שיתוף בקבוצה נגלה שאנחנו לא לבד…

חיזוק הגוף במשרד

איך לשבת במשרד ועדיין להיות בתנועה ? את מסיימת יום עבודה במשרד ומתחילה להרגיש את הגוף . עברו כ”כ הרבה שעות מאז הפעם האחרונה שזזת ועכשיו כל תנועה שלך היא כבדה ומעייפת ואת רק על הרגע המיוחל שתוכלי להזדחל אל המיטה ולנוח. בהרצאה זו נדבר על חשיבות התנועה במכלול השלם של הגוף, נלמד את הדרך האפשרית לתנועה במשרד, נתרגל מגוון תרגילים בישיבה ונגלה את סוד כוחה של התנועה הפנימית.

הרצאה לבני נוער בבריאות טבעית תהליכית

הרצאה חווייתית, מקצועית בשיתוף הקהל בנושא בריאות ואורח חיים בריא. גיל נערות הוא זמן בו רוכשים הרגלים וישנה גמישות והתגבשות לתפיסות עולם וזו הזדמנות להעניק עתיד חדש, שונה ובריא יותר לנוער צומח ומתבגר. בהרצאה זו בני הנוער לומדים על חשיבות השינויים הנדרשים כדי לחיות חיים שלמים יותר, שמחים ובריאים יותר, ומקבלים כלים ליישום הבריאות בחיי היומיום.

בריאות טבעית תהליכית

לעוף על החיים לאט – כמה פעמים מצאתם את עצמכם נמצאים בעיצומו של תהליך פנימי כזה או אחר ורק מחכים אל הרגע שיגיע אל סופו?בהרצאה זו נגדיר מחדש את המושג תהליך , את חשיבותו כבסיס ליישום והגשמת מטרות , נכיר את הלכי הנפש ונקבל כלים להתנהלות מצמיחה בתוך התהליך.

טיפולוגיה – הרצאה למטפלים באימון אישי

איזה טיפוס אתה ? בקליניקה אנו נפגשים עם מגוון רחב של אנשים. לכל מטופל האישיות שלו, דפוסי המחשבה ,תפיסות העולם ודרך ההתנהלות הייחודית לו. בקליניקה אנו נפגשים עם מגוון רחב של אנשים. בהרצאה זו נטעם מעולם עשיר ומלא של הטיפוסים המגוונים והשונים , נאבחן את עצמנו ונקבל כלים לאבחון זה היושב מולנו.

התחום הזה מרתק אתכם?

רוצים להתלבט יחד איך להמשיך ללמוד? תרגישו בנח לפנות אלי אני בתחום המון שנים ורוצה לעזור ולתרום