תזונה

השתלמות לתזונה נכונה ובריאות

ההשתלמות מיועדת לכל מי שרוצה להעמיק במושגים של מחלה ובריאות ולקבל כלים להתמודדות עם סימפטומים של מחלה דרך הבריאות הטבעית התהליכית ולמטפלים ברפואה משלימה המעוניינים להעשיר את עולמם בתחום הבריאות והמחלה.

תזונה לפי עקרונות הבריאות הטבעית

הרצאה למתחילים- שמעתם על הבריאות הטבעית? חבר סיפר לכם בהתלהבות על השיטה ואולי בת הדודה שלכם עברה תהליך של ריפוי וממליצה לכם בחום?אז איך מתחילים? האם השיטה מתאימה לכל אחד? מה זה אומר לחיות לפי עקרונות הבריאות הטבעית ומה אוכלים?אז לפני שאתם קופצים למים , זו ההרצאה שתעשה לכם סדר .

הרצאה לנערות – דימוי עצמי ובריאות

פעמים רבות, במהלך ימי הבגרות נערות נוטות לבנות את הדימוי העצמי שלהן על פי פרמטרים חיצוניים ושיפוטיות של רושם חיצוני ופחות על פי האישיות העצמית שלהן ועל פי המאמץ המושקע בהתפתחות. בהרצאה נלמד דרך המושגים הללו את האפשרות להיות מי שאנחנו באמת.

הרצאה לבני נוער בבריאות טבעית תהליכית

הרצאה חווייתית, מקצועית בשיתוף הקהל בנושא בריאות ואורח חיים בריא. גיל נערות הוא זמן בו רוכשים הרגלים וישנה גמישות והתגבשות לתפיסות עולם וזו הזדמנות להעניק עתיד חדש, שונה ובריא יותר לנוער צומח ומתבגר. בהרצאה זו בני הנוער לומדים על חשיבות השינויים הנדרשים כדי לחיות חיים שלמים יותר, שמחים ובריאים יותר, ומקבלים כלים ליישום הבריאות בחיי היומיום.

אימון ממוקד ואפקטיבי לחיזוק שרירי הליבה והאגן מעניין אותך?

רוצה לחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן שלך?  תרגישי בנוח לפנות אלי. אני בתחום המון שנים ורוצה לעזור לנשים להתמיד ולחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן באופן יומיומי. 

תמונה יעל פופ אפ