הבריאות הטבעית התהליכית

השתלמות למטפלים

מטפלים במקצועות הבריאות מוצאים עצמם לעיתים בתחושת בדידות בקבלת ההחלטות המקצועיות. מעבר לכך שהצורך בהרחבת הידע , וההתחדשות בתחום הבריאות הוא חיוני מאוד להתפתחות המקצועית הטיפולית.

סדנת ניקוי אביב

אורח החיים שלנו בעולם המערבי מציף אותנו ברעלים.
דרך המזון, המים, האוויר, מוצרי הקוסמטיקה, אריזות הפלסטיק וכמובן שבנוסף לכל, הלחץ ומתח שאנו נמצאים בו בכל יום , אנו צוברים בגוף כמות רעלים היכולים לגרום לבעיות בריאות ומחלות.

קורס להכשרת מטפלים (מאפשרים)

קורס הדגל שלנו. הקורס להכשרת מטפלים בגישת מאפשרים כוללתאת הבריאות הטבעית התהליכית , כלים להתפתחות וצמיחה אישית ותנועה אינטגרטיבית להעצמת הבריאות. הקורס מהווה מרחב נגיש לחיים בריאים לפי גישת מאפשרים. המשתתפים בקורס מקבלים כלים יישומים לחיים בריאים הכוללים את כלל ההיבטים במערכות הגוף, התזונה, כוחות הנפש ותנועה .

שבת בריאות טבעית תהליכית בגישת מאפשרים

שינויים אמיתיים מתחוללים במפגשים ובחיבורים מיוחדים. בחבורה יש כוח אדיר להתחיל, ולתחזק שינוי. שבת זו מאפשרת להתמלא בכוחות מחודשים וכלים מעשיים להתנהלות יומיומית בתוך מסע החיים ולגלות את ההתחדשות ביסודות הבריאות הטבעית התהליכית באווירה נעימה של שבת.

בריאות טבעית תהליכית וארבע היסודות

קורס מעמיק בעקרונות הבריאות הטבעית בהקבלה לארבע היסודות לפי היהדות. אורח חיים בריא אינו מסתכם רק במה צריך לאכול ומתי. אורח חיים בריא כולל בתוכו את כוחות הנפש הייחודים של כל אדם. לימוד ארבע היסודות בהתאמה ליסודות הבריאות הטבעית מתווים דרך להבנה פנימית במושג אורח חיים בריא במכלול השלם של האדם.

העצמת הבריאות האישית

בקורס נגלה בתוכנו את האפשרויות הקיימות בנו לאיכות חיים מיטיבה. במהלך הקורס תוכלו להתניע תהליך לבריאות מיטיבה באורח החיים התזונתי, ליצור תנאים לבריאות ביומיום שלכם, במערכות היחסים שלכם עם עצמכם, בזוגיות ועם הסביבה וליישם את עקרונות הבריאות הטבעית התהליכית, על פי גישת מאפשרים בכל תחום בחייכם.

בריאות טבעית תהליכית

לעוף על החיים לאט – כמה פעמים מצאתם את עצמכם נמצאים בעיצומו של תהליך פנימי כזה או אחר ורק מחכים אל הרגע שיגיע אל סופו?בהרצאה זו נגדיר מחדש את המושג תהליך , את חשיבותו כבסיס ליישום והגשמת מטרות , נכיר את הלכי הנפש ונקבל כלים להתנהלות מצמיחה בתוך התהליך.

אימון ממוקד ואפקטיבי לחיזוק שרירי הליבה והאגן מעניין אותך?

רוצה לחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן שלך?  תרגישי בנוח לפנות אלי. אני בתחום המון שנים ורוצה לעזור לנשים להתמיד ולחזק את שרירי הליבה ורצפת האגן באופן יומיומי. 

תמונה יעל פופ אפ