מערכות יחסים

אם ברצונכם ללכת מהר,לכו לבד, אם ברצונכם ללכת רחוק, לכו יחד (פתגם אפריקני)

תחומי הטיפול

מצבי משבר / טראומות זוגיות / משברים בזוגיות

יחסי הורים – ילדים

משפחה מורחבת, נישואין שניים, יחס לילדים של בן / בת הזוג מנישואין ראשונים.

עבודה: יחסי עובד – מעביד, יחסים בין קולגות. למנהלים: יחסים בין כפיפים ותחרות סמויה בין ראשי אגפים.

דרך הטיפול

בתהליך הטיפול ראשית נגדיר את קידום המטרות האישיות בכל תחום במערכת היחסים, מתוך הבנה של הכוחות האישיים המניעים אותי וגילוי מרחב הבחירה האישית. זהו חלק ממערכות יחסים – מערכות יחסים בין כל כוחות נפשי ומלאכת ההרכבה והאיזון בין כוחות אלו. מתוך הכרה של מי שאני וביטוי של מי שאני – כך יש אפשרות להיות כנה בבניית מערכת יחסים עם זולתי.
גילוי הכוחות האישיים נעשה על ידי כלים רבים, הן מתחום האימון (קואוצ'ינג) הדמיון המודרך, מתורת הגשטאלט, הגישה המוטיבציונית, תרגילי התבוננות רבים ומספר שיטות מתחום הטיפולוגיה (איפיון טיפוסים שונים) כמו האניאגראם וחמשת היסודות הסיניים.
כאשר המטרה היא התפתחות במערכות היחסים, אנו לומדים את הכוחות האישיים ביחס לאותן מערכות יחסים אותן אנו מבקשים לטפח, או להתפתח בהן.

במקרים רבים, אנו משלימים את כלי הטיפול על ידי הנחיות מתחום אורח החיים הבריא, כגון: טכניקות נשימה, התאמת תזונה מסייעת לאיזון הרגשי, תשומת לב רבה לסדר היום והשפעתו על בריאות הגוף והנפש, פעילות גופנית, חשיפה לאור שמש ועוד. ברוב המכריע של המקרים, עובדים יחד על תפיסות העולם הפנימיות המונעות מאיתנו לממש את המטרות הבריאותיות שלנו. חלק זה משמעותי עבור רבים ועליו אפשר לקרוא כאן, אודות הקליניקה

מסלול מהיר

מסלול לאלו האוהבים להתקדם באופן עצמאי ובעלי יכולת התמדה גבוהה – מפגש אחד בו תוכלו לקבל אבחון, תהליך מהיר לנקודות המשמעותיות שיכולות להוות תחילת שינוי והנחיה ליישום ראשוני של תפריט תזונתי מתאים לכם.

מסלול נרחב

מסלול ליווי במשך 3 חודשים –  הכולל עד 10 מפגשים (אנו ממליצים לנצל את כולם), שבועיים, למשך כשעה.

זהו תהליך בו אנו צועדים יד ביד ולב אל תוך מרחב פנימי אישי, ובכל שבוע מתקדמים צעד נוסף לעבר יישום המטרות הקטנות והגדולות, הגופניות והרגשיות. בסוף התהליך תכירו יותר את דפוסי המחשבה והרגש שלכם, את סגנון ההתקשרות שלכם עם הזולת ותכירו בכוחות וביכולות שלכם ליישם שינוי משמעותי לאיכות חיים מיטיבה וכמובן לריפוי.

מסלול + לחברות

בנינו מסלול מיוחד לחברות ובעלי עסקים הרוצים לשכלל את מערכות היחסים בתוך המשרד, או בין בכירי החברה. בין על ידי חשיפת תחרות סמויה בין עובדים, בין על ידי רתימה לנקודת שאיפה משותפת.

המחיר יקבע על פי היקף החבילה שתסוכם בין הצדדים.