קטגוריה: טיפ יומי

טיפ יומי
ציון גואטה

לכל דבר יש סוף – והתחלה

“בזמנים של מַעֲבָרִים מִתְעַבְּרִים דברים חדשים”, כך אני אומר ליעל בזמן האחרון. כל העולם וישראל בתוכו, עובר שינויים כבירים בתקופה האחרונה – וגם אני… יש לי הרבה לחלוק עמכם לגבי “החלטה לעשות שינוי”. מה עשיתי פה כל השנים? ולאן אני מחפש להתפתח?

טיפ יומי
ציון גואטה

ניקוי רעלים? אפשר גם בלי צומות ושיקויים מיוחדים

מהו ניקוי רעלים בכלל? נשמע כמו מונח מאגי ולא רלוונטי… הרי אנו לא שואפים ציאניד – ואם באמת היינו שואפים, כנראה שדיאטת מיצים, חסה וגזר לא תעזור לנו… אז מה זה באמת אומר? מהם אותם רעלים ומה הופך דיאטה ל’ניקוי רעלים’???

טיפ יומי
ציון גואטה

פעילות גופנית ומערכת החיסון

מערכת החיסון מקבלת בתקופה זו המון תשומת לב וטוב שכך המילה חיסון באה מהמילה חוסן. כשבדקנו במילון גילינו דבר נפלא: 👈🏻 הפירוש הראשון למילה חוסן

טיפ יומי
ציון גואטה

פצצה של מתיקות ובריאות על הבוקר

אוכל בריא וגם טעים – יש דבר כזה בכלל? האם יש מוצר, טבעי לחלוטין, שמכינים בבית בכמה רגעים ויכול להיות מושך את החיך ומגרה את העין? איך נכין שייק מתוק ובריא?

טיפ יומי
ציון גואטה

מה אנחנו לא רוצים להכניס לגוף על הבוקר?

קמנו, והנה הקיבה מתחילה לדבר…מה נכון להכניס לה ומה ממש לא? מה לשתות ומתי לאכול? האם יכול להיות שאנו מפרשים את הגוף שלנו לא נכון? וכיצד נלמד מה הוא אומר? כל הפרטים במאמר שלפניכם

טיפ יומי
ציון גואטה

חמישה כללים לפתיחת יום בריא ומלא אנרגיה

הכל הולך אחר ההתחלה… אז איך פותחים נכון את היום? אני רוצה לתת לך כמה כללי אצבע שישנו לך לגמרי את פתיחת היום, מה שישפיע על המשך היום ויפתח מומנטום חיובי ליום למחרת, לשבוע, לחודש ולחיים…:

טיפ יומי
ציון גואטה

איך תכל’ס בונים ארוחת ערב בריאה?

מה אוכלים בארוחת ערב בריאה – שתסיים לנו את היום בצורה הטובה ביותר? נדבר על המבנה של הארוחה ונגלה ‘מזון על’, שזמין לכולנו, אבל נראה לא מפתה, זול ועלוב…

טיפ יומי
ציון גואטה

איך נמנעים מנשנוש לילי מתמשך?

ארוחת ערב בפתח… אנו מגיעים אליה לאחר יום עבודה מפרך ובגלל עומס העבודה לא אוכלים בצורה מסודרת ולא אוכלים מספיק! עכשיו, כשמגיעים הביתה בערב, זה הזמן לפיצוי – גם קלורי וגם רגשי… מה שיוצר תגובה של חיפוש מזון. הופכים להיות ציידים לקטים, אבל במטבח… מה עושים?